Scheidsrechters

De aanwijzing van de scheidsrechters vindt plaats door de scheidsrechtercoördinator. Alle scheidsrechters hebben hiervoor het schema zo spoedig ontvangen en zullen ook in sportlink ingevoerd worden. Hiermee zijn de wedstrijden dus zichtbaar voor de scheidsrechter in de app KNKV Wedstrijdzaken.  
 
DatumTijdThuisteamUitteamBondsofficials
24-11-201812:50KIOS (R) E1Heerenveen E2Iris
24-11-201812:50KIOS (R) E2ZKC '19 E3Aniek
24-11-201812:50KIOS (R) F1SCO F1Gwen
24-11-201813:50KIOS (R) C1Thrianta C1Ineke
24-11-201814:50KIOS (R) B1De Hoeve/Forward B1Patrick
25-11-201811:30KIOS (R) 4Moedig Voorwaarts 1 
25-11-201812:45KIOS (R) 3WSS 3 
1-12-201812:45KIOS (R) D2Noveas D2Casper
1-12-201813:45KIOS (R) C1Achilles (A) C1Janita
1-12-201814:45KIOS (R) A1Rood-Wit A1 
8-12-201812:45KIOS (R) D1Spes (E) D1Aniek
8-12-201812:45KIOS (R) E1Roreko E1Gwen
8-12-201812:45KIOS (R) F1DOS '46 F1Iris
8-12-201813:40KIOS (R) A1Oranje Zwart A1 
15-12-201813:00KIOS (R) D2KIA/Vefo D1Janita
15-12-201814:00KIOS (R) C1KIOS '45/UNI C1Janita
15-12-201815:00KIOS (R) B2Thrianta B2Ineke
15-12-201816:00KIOS (R) B1DOS '46 B4Martijn v/d Linde
15-12-201817:00KIOS (R) A2Quick '21 A2Patrick
16-12-201812:45KIOS (R) 4Forward 1Luco
16-12-201814:00KIOS (R) 3AVO 5 
12-1-201913:25KIOS (R) E1Lintjo E1Gwen
12-1-201913:25KIOS (R) E2SCO E3Miriam
12-1-201913:25KIOS (R) F1Leonidas F1Iris
12-1-201914:25KIOS (R) A2Vitesse (Be) A2Martijn v/d Linde
12-1-201915:35KIOS (R) A1Unitas/Perspectief A2 
13-1-201912:45KIOS (R) 4KIA 1Janita
13-1-201914:00KIOS (R) 3Vitesse (Be) 2 
19-1-201913:50KIOS (R) D1Korwi D1Aniek
19-1-201913:50KIOS (R) D2SCO D3Miriam
19-1-201914:50KIOS (R) B2SIOS (W) B2Diana
19-1-201915:50KIOS (R) B1Udiros B1Luco
26-1-201913:45KIOS (R) E1DOS '46 E1Ryanne
26-1-201913:45KIOS (R) E2SIOS (W) E3Aniek
26-1-201914:45KIOS (R) C1Blauw Zwart C1Casper
26-1-201915:45KIOS (R) A2LDODK/Rinsma Modeplein A3Martijn v/d Linde
26-1-201916:55KIOS (R) A1Elburg A1 
27-1-201911:30KIOS (R) 4Meko '74 1Roel
27-1-201912:45KIOS (R) 3Leeuwarden 2 
2-2-201913:45KIOS (R) D1DIO D1Miram
2-2-201913:45KIOS (R) D2Samen Een D1Ryanne
2-2-201914:45KIOS (R) A1Exakwa A1 
9-2-201913:45KIOS (R) E1SIOS (W) E1Casper
9-2-201913:45KIOS (R) E2Koru E2Iris
9-2-201913:45KIOS (R) F1SIOS (W) F2Aniek
9-2-201914:45KIOS (R) B2Elko B1Martijn v/d Linde
9-2-201915:45KIOS (R) A2Wêz Handich/DOW A1Luco
10-2-201911:30KIOS (R) 4Spes (E) 1 
10-2-201912:45KIOS (R) 3ZKC '19 4 
2-3-201912:30KIOS (R) D2Koru D1Casper
2-3-201913:30KIOS (R) C1Elko C1Ineke
2-3-201914:30KIOS (R) B1KIA/Vefo B1Diana
2-3-201915:30KIOS (R) A2DES (N) A1Patrick
3-3-201911:30KIOS (R) 4LDODK/Rinsma Modeplein 5 
3-3-201912:45KIOS (R) 3DIO 2 
9-3-201913:45KIOS (R) E2Forward/De Hoeve E1Gwen
9-3-201913:45KIOS (R) F1Lintjo F1Iris
9-3-201914:45KIOS (R) B2Roreko B1Ineke
9-3-201915:45KIOS (R) A1Emmeloord A1 
16-3-201913:45KIOS (R) D1Noordenveld D1Casper
16-3-201913:45KIOS (R) D2Hellas '63 D3Janita
16-3-201914:45KIOS (R) B2d'Ommerdieck B1Janita
16-3-201915:45KIOS (R) B1ODIS B1Patrick
23-3-201914:15KIOS (R) E1SCO E2Ryanne
23-3-201914:15KIOS (R) E2Noveas E2Gwen
23-3-201914:15KIOS (R) F1Noveas F1Aniek
23-3-201915:15KIOS (R) C1Centrum C1Ineke
23-3-201916:20KIOS (R) A2DIO A1Martijn v/d Linde
23-3-201917:30KIOS (R) A1DOS Kampen/Veltman A1 
24-3-201914:05KIOS (R) 3De Pein 2 
30-3-201913:45KIOS (R) D1Drachten/Van der Wiel D3Miriam
30-3-201914:45KIOS (R) B2Samen Een B1Diana
30-3-201915:45KIOS (R) B1Leonidas B1Patrick
 
 

uitslagen / programma

Zaterdag 26 oktober 2019
21 - 18KIOS (R 1 - Vlug en Vaardig 1

Zondag 27 oktober 2019
17 - 14KIOS (R) 3 - Wez Handlich 3
12 - 18KIOS (R) 2 - SCO 3

Het weer