Uitslag klaverjassen 25-10-2019




 
 
 
Uitslag Klaverjassen Kios 25 oktober 2019
 
 
 
Naamronde 1ronde 2ronde 3ronde 4totaal 
Koop Hester1.0241.2891.6141.6875.6141e prijs
Egbert Wever1.6681.6691.2051.0685.6102e prijs
Leon Teunissen1.0611.2891.6141.6195.5833e prijs
Hennie Hörmann1.3551.6699701.5105.5044e prijs
Arend Hester1.3231.3491.2931.4225.3875e prijs
Louis van 't Zand1.1151.1951.2931.6195.2226e prijs
Karin de Jonge1.1091.3069711.6875.0737e prijs
Henk Baas1.5291.1951.0891.0964.9098e prijs
Hillie Spijkerman1.6688341.3391.0684.909 
André Meijer1.3551.2281.2191.0964.898 
Geke Waijboer8651.3501.3391.2874.841 
Albert Jalvingh7461.3061.2751.5104.837 
Korrie Boxum8651.0151.4681.4224.770 
Marcel Waijboer1.1101.3491.4688124.739 
Dina Jalvingh1.1201.3501.2838274.580 
Roelof Essing1.1201.0051.2831.0964.504 
Marcel Waninge1.1091.0831.2191.0574.468 
Arjan Koster1.3341.1799709844.467 
Eppie Meekhof1.3347151.2751.1184.442 
Edwin Weide1.1101.1798611.2874.437 
Sarino de Vries1.3231.0211.2058054.354 
Erwin Flik1.1151.0839711.0964.265 
Roelie Baas1.5298349868274.176 
Roel Jalvingh1.0191.2281.0898054.141 
Henk Dalmollen1.0611.0211.1158124.009 
Roel v.d. Linde1.0197151.1151.1183.967 
Richard Waninge1.0241.0058611.0573.947poedelprijs
Albertje Kloosterman7461.0159869843.731 
 
 
Kom je de volgende keer ook? Vrijdag 29 november. Aanvang 20.00 uur, inschrijven vanaf 19.30 uur.
 
Meer nieuws

uitslagen / programma

Zaterdag 26 oktober 2019
21 - 18KIOS (R 1 - Vlug en Vaardig 1

Zondag 27 oktober 2019
17 - 14KIOS (R) 3 - Wez Handlich 3
12 - 18KIOS (R) 2 - SCO 3

Het weer