• KIOS (R) 4

  • KIOS (R) 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFoto
    Figeland, RyanneTeamspeler
    Jansen, AliceTeamspeler
    Jonge, Sabine deTeamspeler
    Kuijer, AnnaTeamspeler
    Linde, Rosan van derTeamspeler
    Linde, Sander van derTeamspeler
    Mulder, EmmaTeamspeler
    Waijboer, FleurTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 mrt.Vitesse (Be) 3 - KIOS 48 - 12
  • Poulestanden KIOS (R) 4 ( Senioren BK S-203 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Moedig Voorwaarts 11311022061416522
    2De Pein 3128221921454718
    3De Hoeve 3128131951455017
    4Wordt Kwiek 1127231831443916
    5KIOS 4125071721611110
    6Vitesse (Be) 312327132183-518
    7Forward 112309135195-606
    8Lintjo 4130112105206-1011