Kantinedienst najaar 2019

Kantinedienstrooster najaar 2019
 
Openen kantine/kleedkamers:
Maandag: Schoonmaak
Dinsdag: Bart v.d.Linde
Donderdag: Carmen van Dijk
Vrijdag: Bart v.d. Linde

Sluiten kantine/kleedkamers:
Maandag: Schoonmaak
Dinsdag: Martijn Ziel/ Fleur Weerman
Donderdag: Carmen van Dijk
Vrijdag: Bart v.d. Linde

Maandag 26 augustus
Openen/sluiten: Edwin Weide
18.30 - tot Sluit Edwin Weide, Fleur Weerman

Zaterdag 31 augustus
Open/sluiten: Bart v.d. Linde
08.45 - 12.00 Bart v.d. Linde
12.00 - sluit Edwin Weide

Dinsdag 3 september
Openen/sluiten: Bart v.d.Linde
18.30 - sluit Bart v.d. Linde, Fleur Weerman

Zaterdag 7 september
open/sluiten Stijn v.d.Linde, Fleur Weerman
09.15 - 11.30 Ramon Karsten, Stijn v.d. Linde
16.00 - 19.00 Ernst Kuik, Anita Kleene

Zaterdag 14 september
Openen/sluiten: Edwin Weide
12.00 - 14.30 Edwin Weide, Stephan Scheper
14.30 - 17.00 Edwin Weide, Fleur Weerman
17.00 - 19.00 Edwin Weide, Sascha v.d. Wal

Zondag 15 september
Openen/sluiten: Joke Ziel/Fleur Weerman
10.30 - 14.00 Joke Ziel, Aniek Manden

Zaterdag 21 september
openen/sluiten Edwin Weide/Bart v.d. Linde
09.15 - 11.45 Henk-Mart v.d. Wal, Laura Dekker

Zondag 22 september
openen/sluiten: Edwin Weide/Bart v.d. Linde
10.30 - 13.30 Ouders van Tessa Slomp, Moniek Huiskes

Vrijdag 27 september
Openen/sluiten: Bart v.d. Linde
19.00 - sluit Bart v.d. Linde

Zaterdag 28 september
Openen/sluiten: Fleur Weerman
09.15 - 11.45 Daniek v.d. Wal, Delian Vrieling
open/sluiten: Edwin Weide
15.30 - 18.15 Jennie Huiskes, Patrick Roelevink

Woensdag 2 oktober
openen/sluiten: Martijn Ziel
18.30 - 22.00 Julian Weide, Arnold Dunning

Zaterdag 5 oktober
open/sluiten: Ageeth B./Alland v.d. Linde
09.15 - 12.45 Sjors Hein, Henk-Mart v.d. Wal

Zondag 6 oktober
Openen/sluiten: Edwin Weide
10.30 - 13.00 Edwin Weide, Alland v.d. Linde,  ouders van Hinke Jalvingh
13.00 - 15.30 Edwin Weide, Fleur Weerman, Ilse de Jonge
15.30 - 18.00 Edwin Weide, Fleur Weerman, Doreen Slomp

Donderdag 10 oktober
Openen/Sluiten: Ageeth Brouwer
18.15 - 21.00 uur Anne v.d. Linde, Mariska Nijmeijer

Zaterdag 12 oktober
Openen/sluiten: Ageeth Brouwer
09.15 - 11.45 Dieneke v.d. Linde, Robin Wind
openen/sluiten: Fleur Weerman
15.30 - 18.15 Frank Wagter, Iris v.d. Belt

Zondag 13 oktober
Openen/sluiten: Ageeth Brouwer
11.45 - 14.00 Isa Warnders, Janine v.d. Linde
14.00 - 16.00 Ageeth Brouwer, Imre Drost
16.00 - 18.00 Ouders van Jente Noppert, Ouders van Luuk Ekkelenkamp

Zaterdag 19 oktober
Openen/sluiten: Ageeth Brouwer
9.15 - 11.30 Miriam Schra, Joeri Kruidhof

Zondag 20 oktober
Openen/sluiten: Edwin Weide/Fleur Weerman
10.30 - 13.30 Vera v.d. Berg, Joachim van Dijk

Zaterdag 26 oktober
openen/sluiten: Carmen van Dijk/ Alland v.d. Linde
14.15 - 16.45 Carmen van Dijk, Ouders van Dani Jongman
16.45 - 19.00 Lando Huiskes, Ruben van Dijk

Zondag 27 oktober
Openen/sluiten: Martijn v.d. Linde, Edwin Weide
11.30 - 14.15 Martijn v.d. Linde, Lisa Hazenberg
14.15 - 17.00 Henro Wind, Isa Mulder


Wanneer je geen kantinedienst kan draaien, zorg je zelf voor vervanging. Zet het goed in je agenda,
zodat we niet op het laatste moment iets moeten regelen! Alvast bedankt!

uitslagen / programma

Zaterdag 19 oktober 2019
9 - 10KIOS (R) B1 - Roreko B1
1 - 6KIOS (R) E1 - Noveas E2
11-6KIOS (R) B2 - Roreko B2
4 - 10KIOS (R) C1 - Dos'46 C4
16 - 21Juventa 1 - KIOS (R) 1

Zondag 20 oktober 2019
23 - 15WSS 3 - KIOS (R) 3
13 - 14KIOS (R) 4 - SIOS 4
20 - 13GG/IJskoud de Beste 3 - KIOS (R) 2

Het weer