Schoonmaak rooster voorjaar 2017

Schoonmaakrooster voorjaar 2017

Conform de afspraken op de jaarvergadering wordt dit wekelijks verzorgd door de ouders van onze jeugdleden.
Ouder(s) / verzorgers van onderstaande kinderen worden verwacht op de volgende data:
Aanvang telkens om 18.30 uur. Met een beetje samenwerken zijn we dan in een uur klaar.
Kun je niet, dan graag onderling ruilen en doorgeven aan Lammy Pekel (0522-482676 / 0610344114)

 
Maandag 3 april
KIOS E1 en E2
 
Jade Luten
Elle Kuijer
Janick de Leeuw
Merijn Wind
Simone Gras
Verron Klok
Mirthe ten Oever
Doris Scholing
Hinke Jalvingh
Jente Noppert
Joy Schipper 
Sleutel: Lammy Pekel
 
 
Maandag 10 april
KIOS D2 
 
Lieke Broekhuizen
Naomi van Dijk
Anouk Versteeg
Tessa Slomp
Bram Oosting
Olaf Oosting
Julia Tiemens
Luuk Ekkelenkamp
Dani Jongman
Jens van der Haar
Sleutel: Lammy Pekel
 
 
Maandag 24 april
KIOS D1

Marit Koobs
Daya Buld
Lieke Jalvingh
Veerle vd Berg
Demi Bos
Harmen Drost
Lotte ten Broeke
Sanne Jonker 
Sleutel: Lammy Pekel
 
 
Maandag 1 mei
KIOS C2 (spelend als C1)

Fleur Waijboer
Anna Kuijer
Noa Trompetter
Karina Hormann
Yara Hauwlo
Sabine de Jonge
Eva Pruntel
Ruben Jonker
Stas Luten
Bram v.d. Tang
Sleutel: Lammy Pekel
 
 
Maandag 8 mei
KIOS B1 
 
Celly Lugtenberg
Danique Middelveldt
Isa Warnders
Anne vd Linde
Aniek Manden
Lisa Hazenberg
Thijs v.d. Tang
Robin Wind
Sander Benning
Esther Jongman 
Sleutel: Lammy Pekel
 
 
Maandag 15 mei
KIOS B3

Dionne Jonkers
Isa Mulder
Noor van 't Zand
Femke de Boer
Anouk Keizer
Ilse de Jonge
Emma en Daniël ten Broeke
Delian Vrieling
Lotte Koster
Sanne Nijenhuis
Stijn v.d. Tang
Sleutel: Lammy Pekel
 
 
Maandag 22 mei
KIOS B2
 
Doreen Slomp
Anne Janiek van Dijk
Sascha vd Wal
Julie Dingsté
Moniek Huiskes
Stijn vd Linde
Jan Junior Boverhof
Jeroen Jalvingh
Casper Jalvingh  
Sleutel: Lammy Pekel
 
 
Maandag 29 mei
KIOS C1 (spelend als C2)
 
Jeanique Hein
Eva Klerk
Daphne Oosting
Iris Weide
Alyce Lugtenberg
Imre Drost
Renee Scholing
Neele Hut
Nanna Buld 
Sleutel: Lammy Pekel
 

 

uitslagen / programma


Zondag 3 september
13:00 uurKIOS (R) 3 - Zwaluwen 2

Zaterdag 9 september
09:00 uurSIOS (W) E4 - KIOS (R) E3
10:00 uurElco C1 - KIOS (R) C1
10:00 uurSpara Zw D2 - KIOS (R) D1
12:00 uurThrianta B1 - KIOS (R) B2
14:15 uurKIOS (R) E1 - Dos'46 E3
14:30 uurKIOS (R) B1 - SIOS (W) B1
15:15 uurKIOS (R) E2 - Noveas E1
16:00 uurKIOS (R)/Koru A1 - Dos'46 A3
18:15 uurDos'46 C2 - KIOS (R) C2
 
Zondag 10 september
13:00 uurHKC (He) 3 - KIOS (R) 3
13:00 uurDOT (O) 2 - KIOS (R) 2
14:30 uurDOT (O) 1 - KIOS (R) 1

Het weer