Teamindeling jeugd 2017-2018 + Trainers/coaches












KIOS/Koru A1

Trainers/coaches: Janita Zantinge (KIOS) en Henk-Mart v/d Wal (Koru)
Dames                                                        Heren
Gusta v/d Belt (Koru)                                   Tijs Zandt (Koru)
Lucia Everts (Koru)                                      Bram Mulder (Koru)
Feline v/d Wal (Koru)                                   Jorrit Meijer (Koru)
Rosalie Snoeken (Koru)
Jasmijn de Pruis (KIOS)
Susanne Koeling (KIOS)
Rosan Huiskes (KIOS)
Marieke Jonker (KIOS)
Emma Mulder (KIOS)
Rosan Klok (KIOS)
Eveline Werners (KIOS)

KIOS/Koru A2
Trainers: Ard Nijdam en Rogier Nijdam
Coach: Leanne van Dijk

Dames                                                          Heren
Celly Lugtenberg                                           Robin Wind
Danique Middelveldt                                      Sander Benning
Isa Warnders                                                 Thijs v/d Tang (blessure)
Isa Mulder
Dionne Jonkers
Liza Hazenberg
Aniek Manden
Noor van ’t Zand
Anne v/d Linde
Ilse de Jonge

KIOS (R) B1
Trainer: Martijn Ziel
Coach: Roel Jalvingh

Dames                                                           Heren
Doreen Slomp                                                 Stijn v/d Linde
Anne Janiek van Dijk                                      Jan Junior Boverhof
Femke de Boer                                               Casper Jalvingh
Sacha v/d Wal                                                Jeroen Jalvingh
Julie Dingsté                                                  Daniël ten Broeke
Moniek Huiskes

KIOS (R) B2
Trainers/coaches: Denise Runhart, Patrick Roelevink en Bart v/d Linde

Dames                                                           Heren
Delian Vrieling                                                 Stijn v/d Tang
Lotte Koster
Anouk Keizer
Esther Jongman
Sanne Nijenhuis
Iris Weide
Alyce Lugtenberg
Imre Drost

KIOS (R) C1
Trainers/coaches: Mariska Wagter, Marlissa Noord en Sjors Hein

Dames                                                             Heren
Renee Scholing                                                Ruben Jonker                                                   
Noa Trompetter                                                Bram v/d Tang
Karina Hörmann
Anna Kuijer
Fleur Waaijboer
Sabine de Jonge
Eva Pruntel

KIOS (R) C2
Trainers/coaches: Annemiek Werners, Eveline Werners en Marieke Jonker
Dames                                                             Heren
Marit Koobs                                                      Harmen Drost
Lotte ten Broeke
Daya Buld
Lieke Jalvingh
Veerle v/d Berg
Demi Bos
Sanne Jonker
Nanna Buld
Esmee Feenstra

KIOS (R) D1
Trainers/coaches: Alice Jansen, Sandra Jans en Janneke de Lange
Dames                                                           Heren
Tessa Slomp                                                  Luuk Ekkelenkamp
Naomi van Dijk                                               Dani Jongman
Anouk Versteeg                                             Jens v/d Haar
Verron Klok                                                    Merijn Wind
Jade Luten
Elle Kuijer
Simone Gras

KIOS (R) E1
Trainers/coaches: Diana Jalvingh, Anne v/d Linde en Robin Wind

Dames                                                           Heren
Janick de Leeuw                                             Thomas van Spil
Mirthe ten Oever
Sophie Rollen
Doris Scholing

KIOS (R) E2
Trainers/coaches: Hilde Tabak, Esther Jongman, Thijs v/d Tang
Dames                                                             
Joy Schipper                                                     
Amy Spijkerman                                                
Jente Noppert
Maria Louis Haitsma
Hinke Jalvingh

KIOS (R) E3
Trainers/coaches: Susanne Koeling, Celly Lugtenberg en Danique Middelveldt
Dames                                                              Heren

Jil de Roo                                                          Yannick Wiltinge
Jip Scholing                                                       Joas van Dijken
Sophie van Spil
 
Meer nieuws

uitslagen / programma

Zaterdag 23 september
1 - 17KIOS (R) E2 - ZKC'19 E1
5 - 9KIOS (R) C2 - Leonidas/deHoeve/Forward
3 - 7KIOS (R) D1 - Rood-Wit D2
13 - 11SCO B1 - KIOS (R) B2
14 - 8Juventa B1 - KIOS (R) B1
17 - 0Sparta (Zw) E2 - KIOS (R) E3
0 - 9HHV E2 - KIOS (R) E1
5 - 5KIOS (R) C1 - KIA/Vefo C1
14 - 17KIOS (R) /Koru A2 - Noveas A1
 
Zondag 24 september
15 - 8Forward 1 - KIOS (R) 4
13 - 13KIOS (R)/Dos'46 5 - Lintjo 3
9 - 17Duko 2 - KIOS (R) 3
13 - 12Refleks 2 - KIOS (R) 2
18 - 22Refleks 1 - KIOS (R) 1
 
Dinsdag 26 september
18:00 uurKoru E1 - KIOS (R) E3

Het weer