indeling teams + trainers 2018-2019

Definitieve samenstelling KIOS jeugdteams seizoen 2018-2019.
Indien er vragen, opmerkingen of ideeën zijn met betrekking tot deze opgave graag mailen naar;
technischecommissie@kiosruinerwold.nl
 
KIOS A1; 
Trainers/coaches: Martijn Ziel, Jurgen Lucas en Janita Zantinge

Anne-Janiek van Dijk    Jan Junior Boverhof
Julie Dingsté                  Daniël ten Broeke
Moniek Huiskes             Casper Jalvingh
Doreen Slomp               Jeroen Jalvingh
Sacha van der Wal        Stijn v/d Linde
 
KIOS A2;
Trainer: Roel Jalvingh en vacature
Coach: Leanne van Dijk

Femke de Boer         Aniek Manden
Lisa Hazenberg        Daniek Middelveldt
Ilse de Jonge            Isa Mulder
Rosan Klok               Isa Warnders
Anne v/d Linde          Noor van 't Zand
Celly Lugtenberg      Sander Benning
 
KIOS B1;
Trainer: Roel Jalvingh en vacature
coaches: Rosan v/d Linde en Alice Jansen
​De B1 traint  samen met de A2.

Delian Vrieling           Iris Weide
Lotte Koster              Alyce Lugtenberg
Anouk Keizer            Imre Drost
Stijn v/d Tang            Neele Hut
 
KIOS B2;
Trainers/coaches: Sandra Jans en Laura Dekker

Renee Scholing         Noa Trompetter
Karina Hörmann        Anna Kuijer
Fleur Waijboer           Bram v/d Tang
Sabine de Jonge       Ruben Jonker
Eva Pruntel
 
KIOS C1;
Trainers/coaches: Mariska Wagter en Marlissa Noord

Daya Buld                  Harmen Drost 
Veerle v/d Berg          Dani Jongman
Esmee Feenstra        Jens v/d Haar
Lieke Jalvingh            Luuk Ekkelenkamp
Nanna Buld
Demi Bos
Tessa Slomp
Naomi van Dijk               
Sanne Jonker (geblesseerd)     
                           
KIOS D1;
Trainers: Thijs van der Tang, Casper Jalvingh
Coach: Erik Kuijer

Jade Luten                   Merijn Wind
Simone Gras                Thomas van Spil
Elle Kuijer
Verron Klok
 
KIOS D2;
Trainers: Thijs van der Tang, Casper Jalvingh
Coach: Thijs van der Tang

Sophie Rollen
Mirthe ten Oever
Janick de Leeuw
Doris Scholing
Jill de Roo
Hinke Jalvingh
Marie Louise Haitsma
 
KIOS E1;
Trainers: Susanne Coelingh, Annemieke Werners, Celly Lugtenberg, Julie Dingsté
Coach: Jantina Andringa/ Frans Noppert

Joy Schipper
Jente Noppert
Amy Spijkerman
Jip Scholing
Sanna Volkers
 
KIOS E2;
Trainers: Susanne Coelingh, Annemieke Werners, Celly Lugtenberg, Julie Dingsté
Coach: Celly Lugtenberg

Joas van Dijken
Yannick Wiltinge
Jesper Koobs
Sophie van Spil

KIOS F1;
Trainers: Diana Jalvingh, 
Coach: Sandra Hendriks, Joyce Koster

Fenna Noppert
Hannah Liezen
Imke Koster
Jente Maat
Marin Volkers
Anouk Kroes


 

uitslagen / programma

Zaterdag 20 april 2019
10:00 uurKIOS (R) F1 - DOS'46 F2
10:00 uurKIOS (R) E2 - Elko E2
10:00 uurKIOS (R) B2 - Elko B2
10:15 uurHHV A1 - KIOS (R) A2
11:00 uurSCO E2 - KIOS (R) E1
11:00 uurHHV C1 - KIOS (R) C1
11:15 uurKIOS (R) B1 - Meko'74 B1
12:00 uurZKC'19 D2 - KIOS (R) D1

Zondag 21 april  2019
12:30 uurKIOS (R)/DOS'46 5 - Lintjo 3
13:00 uurKIA 1 - KIOS (R) 4
13:30 uurAKC (Al) 2 - KIOS (R) 2
14:30 uurHKV/ons Eibernest - KIOS (R) 1

Woensdag 24 april 2019
20:00 uurKIOS (R) 1 - De Hoeve 1

 

Het weer